O nás

Po sedmnánácti letech mého podnikání, kdy od roku 1992 k malé dílničce přibyla větší dílna, vybavila se novými stroji,  k ní přistavěla další budova s prodejnou, vzorkovnou, kanceláří a bylo nutné přijmout zaměstnance – založila se  12.1.2009  společnost :

K-Max servis s.r.o.

( K-Kolařík – M– Milevsko    a     x– ti ostatní – poskytují servis – služby pro dům a byt)

Za všechny roky bylo vyrobeno nespočet kuchyňských linek, vestavěných skříní, různých bytových doplňků, včetně vlastních návrhů po konzultaci se zákazníkem. Prováděli jsme montáže dveří a podlah, drobné zámečnické práce, až po sklenářství, které  v roce 2015 vystřídalo vzorkovnu. 

Hrdě mohu napsat, že celá léta podnikání jsem nemusel používat  žádnou placenou  reklamu, zakázky přicházely  na  doporučení od spokojených zákazníků. Také podpora  dobrých lidí okolo, bez kterých by se hůře podnikalo si zasluhuje poděkování .

Po dvacetisedmi letech s  úbytkem kutilů a řemeslníků, nižší prodejností  komponentů pro nábytek v prodejně, se musí firma  pokusit o rozšíření náplně podnikání a to o prodej krmiv pro naše domácí mazlíčky a miláčky.

Prodejna je dobře situovaná na kraji města s dobrým  parkováním před vchodem pro bezstarostné naložení větších objemů.

Začínáme tedy s prodejem krmiv pro psy a kočky od českého výrobce Delikan, který je nejstarším českým výrobcem a snaží se udržet kvalitu za rozumnou  cenu na našem trhu..

Těšíme se na další spokojené zákazníky. Jste zváni.

Zdeněk Kolařík

                                 a kolektiv K-Max servis s.r.o.